Çözüm Ortaklarımız & Markalarımız

Hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim!

Semi ÖZEŞMELİ

Firma Adı Tadilat Dekorasyon

Çözüm Ortaklarımız & Markalarımız

Kullanılan Malzemeler :

TESİSAT MALZEMESİ : FIRAT ECA

VİTRİFİYE (BANYO MUTFAK TADİLATLARI) : CREAVİT, ECA, VİTRA, NEWARC, ADELL,

FAYANS SERAMİK : KÜTAHYA, ÇANAKKALE, GRANDE STELLA MOZAİKA, YURTBAY,

YALITIM : YALTEKS, WEBER, ODE,

BOYA VE ALÇI: DYO, POLİSAN, MARSHALL , ABS ALÇI

.

01

Fırat Plastik

Fırat Plastik Kauçuk Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi, 1972 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Fırat, Türkiye’de yıllar süren ciddi atılımlar sonucunda hem sektörün lider kuruluşu hem de plastik sektörünün ihracat lideri olmayı başarmıştır. Fırat, plastik esaslı ürünleriyle inşaat, tarım, otomotiv, medikal, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlere yönelik üretim yapmaktadır.

02

ECA

Elginkan Topluluğu’nun kurucuları, Manisa şehrinin köklü ailelerinden olan Elginkan Ailesi’dir. Bulgaristan’dan anayurda göç etmiş, ticaret geleneğine sahip bir aileye mensup Merhum Ahmet Elginkan ve ailesinin kökleri Saruhan’lılara uzanan Merhume Ümmehan Elginkan; çocukları Ekrem ve Cahit Elginkan’ın birlikte iş hayatına atılmalarına öncülük etmişlerdir. Elginkan Topluluğu bugün de aile büyüklerinden miras kalan sağduyu, bilinç ve değerlerle geleceğe ilerlemektedir.

04

KÜTAHYA SERAMİK

NG Kütahya Seramik, adını Kütahya’dan alıyor, ancak yarattığı değer tüm Türkiye’yi sarıyor ve ülke sınırlarını aşarak bugün dünyanın en saygın markaları arasında yer buluyor. Bu başarı yalnızca Nafi Güral ve Ailesi’nin değil, şirket çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla, paydaşlarımızla hepimizin; kısacası, tüm Türkiye’nin…

05

WEBER

Weber,  uluslararası bir grup olan Saint-Gobain’in dünya çapında 52 ülkede yaklaşık 10.000 çalışanı,180 üretim tesisi ve 10 araştırma merkezi ile endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. 1665 yılında Fransa’da kurulmuş olan Saint-Gobain, 200.000 çalışanı ve 40 milyar euroluk iş hacmiyle  dünyanın en büyük endüstriyel gruplarındandır.

03

CREAVİT

Çanakcılar Şirketler Grubu olarak 1960’lı yıllarda küçük bir atölyede mozaik tuvalet taşı üretimi ile başlayan süreç, 1970’li yıllar içinde, polyester boya kaplamalı ve seramik görünümlü tuvalet taşlarının üretimi ve pazarlamasıyla sürdürüldü. 1980’li yılların başında start verilen fabrikasyon üretim süreciyle, vitrifiye seramik sağlık gereçleri üretimi her geçen yıl daha da büyütülerek günümüze kadar ulaşıldı. 8000 nüfuslu küçük bir ilçe olan Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin ürünlerinin %40’ını dünya pazarlarına ihraç eden Creavit, ülke ölçeklerine göre sektörünün öncüleri arasında yer alıyor.

06

DYO

1927 yılında İzmir’de küçük bir mağaza ile başlayan yolculuğumuz, başlangıçtan bu yana hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. Yaşar Boya Grubu olarak, 85 yılı aşkın bir zamanı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ?